Teneryfa w zasięgu Twojej kieszeni

javierAlamo / Pixabay

Kiedy słyszę słowo Teneryfa widzę wspaniałą naturę otaczającą mnie zewsząd. Dzikie dziewicze zakątki niespotykanych w Polsce zwierząt i roślin. Dziewiczą egzotyczną naturę zapierającą dech w piersiach i dającą wewnętrzny spokój. Wspaniałe wulkaniczne stepy porośnięte różnobarwną trawą. Piękne czarne plaże, które magma ukształtowała według swoich własnych upodobań. Ale te piaszczyste również, ponieważ sprytny człowiek dbający o mój komfort i wygodę pofatygował się o mięciutki jasny piasek sprowadzając go aż znad Sahary.

 

Górujący wulkan Pico El Teide zachwyca mnie swoim spokojem i potęgą drzemiących w nim mocy. Tętniące życiem wielkie i małe zatoczki utożsamiające mnie z tamtejszą ludnością. Radość, zabawa śmiech. Właśnie tak żyją mieszkańcy tamtej wyspy. Jeśli Ty też chcesz być częścią tego fenomenalnego wspaniałego miejsca dowiedz się więcej kontaktując się z nami i omawiając szczegóły. Twoja rodzina z pewnością doceni to jaką wspaniałą przygodę im zafundowałeś. Nawet jeżeli to my załatwimy większość rzeczy za Ciebie to Tobie należą się gratulacje. Twoim zadaniem jest sprawiać żeby bliscy byli szczęśliwi i czuli się bezpieczni oraz docenieni, a nam na waszym uśmiechu i wspaniałych doznaniach turystycznych. A gdyby wciąż nie udało mi się Ciebie przekonać, to pozwól że opowiem jeszcze o Olbrzymich sześciuset metrowych klifach dających poczucie niemalże boskiego kontaktu. Różnokolorowych polach lawy mieniących się odcieniami czerwieni, żółci, brązu i czerni.

 

Znakomitym położeniu pierwszej stolicy tego rajskiego miejsca, jakim jest San Cristobal de la Laguna. Zachowane w tradycyjnym kanaryjskim stylu budowle z pewnością ucieszą Twoje oczy. Misterne zdobienia architektoniczne, tworzone przez artystów swojego fachu udoskonalane z każdym pokoleniem. Teneryfa czeka na Twój udział w niezapomnianej przygodzie. To miejsce jest cudownym wyborem nie tylko dla laików i entuzjastów przyrody ale również zaprawionych w boju obieżyświatów.