Kwatery w Szczyrku – ferie zimowe w górach.

12019 / Pixabay

Szczyrk idealnie miejsce na ferie zimowe w górach!

Szczyrk jest małą trochę ponad pięciotysięczną miejscowością leżącą w Beskidzie Śląskim. Te malownicze okoliczności czynią z niej miejscowość turystyczną idealną do spędzenia ferii. Co jak co ale w takim wypoczynku potrzebny jest kwaterunek, więc postaram się zaproponować kilka miejsc gdzie można spędzić niezapomniane ferie zimowe:

1. Pokoje Gościnne Haratek – kwatera znajdująca się w sąsiedztwie Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, wyposażona w 2, 3, 4 lub 5 osobowe pokoje z łazienkami, część pokoi posiada balkon lub taras.
2. Pensjonat Arka – kwatera znajdująca się w sąsiedztwie Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, wyposażona w 2, 3 lub 4 osobowe pokoje z łazienkami, telewizorami oraz balkonami.
3. Pokoje Gościnne “Olszówka” – budynek wyposażony jest w 2, 3 lub 4 osobowe kwatery z aneksem kuchennym, łazienką, telewizorem oraz internetem.
4. Pokoje Gościnne Zbójnik – kwatera wyposażona w 2, 3, 4 lub 5 osobowe pokoje z łazienkami, aneksem kuchennym i telewizorem. Dodatkowym plusem jest to że budynek znajduje się zaraz obok wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne.