Najpiękniejsze miasta Europy Zachodniej – Loty Kraków Bruksela, Kraków Zurych, Warszawa Bruksela,

gregroose / Pixabay

Wakacje coraz bardziej się zbliżają, więc już pora wybrać miejsce gdzie się wybrać, jednym z najpopularniejszych kierunków zagranicznych nie licząc sródziemnomorskich kurortów są zabytkowe miasta zachodniej Europy. Postanowiliśmy zaproponować wam wyjazd do dwóch pięknych miast Zurycha i Brukseli.

Zurych – jest to największe miasto oraz gospodarcza stolica Szwajcarii. Miasto słynie z pięknych zabytków, malowniczego położenia oraz z tego że znajduje się w nim ponad 50 galerii sztuki. Watro dodać też że w mieście znajduje się uniwersytet oraz jedna z najlepszych uczelni technicznych świata słynna ETH Zürich. Niestety lot bezpośredni Kraków Zurych nie jest tanią rozrywką, a ceny zaczynają się aż od 600 złotych.
Bruksela – jest to największe miasto Belgi oraz jej stolica, nie można też zapomnieć że miasto jest stolicą Unii Europejskiej. Miasto słynie z wielu zabytków, malowniczej architektury, umiejscowienia w min najważniejszych organów unijnych oraz ze słynnego Atomium. Loty Kraków Bruksela zaczynają się od 235 złotych, ale za to na pocieszenie można dodać że najtańsze połączenie Warszawa Bruksela kosztuje zaledwie 78 złotych.