Dobre firmy oferujące wynajem autobusów i mikrobusów w Warszawie.

Pokhara1 / Pixabay

Zbliżający się sezon wakacyjny zachęca do organizowania wycieczek autokarowych. Lecz najczęściej jedną z najbardziej kłopotliwych, a jednocześnie najważniejszych rzeczy przy organizacji wycieczki jest znalezienie dobrej firmy oferującej wynajem autobusów lub busów.
Dlatego przedstawimy państwu kilka najlepszych firm z Warszawy oferującej wynajem mikrobusów i autobusów.

KL TEAM – jest to dynamicznie rozwijająca się firma, założona w 2006. Posiada ona jedną z najnowocześniejszych flot autokarów i busów na wynajem w całej Warszawie. Posiada ona pojazdy takich marek jak: Mercedes, Setra, VDL, Iveco.
SILVERBUS – jest to firma trudniąca się wynajmem nowoczesnych autobusówi busów, takich marek jak MAN, Setra czy Mercedes. Wszystkie autokary są technicznie sprawne oraz są wyposażone w: telewizor, toaletę, barek czy klimatyzacja.
RAF TRANS – jest to firma z tradycjami sięgającymi 1992 roku, a wówczas posiadają flotę ledwie 3 autobusów, która rozwinęła się do obecnej niemal 180 autokarowej floty. Firma posiada autokary marek takich jak Setra czy Mercedes. RAF TRANS słynie też z tego że z ich autobusów korzysta Legia Warszawa.
MK2 – Jest to warszawska firma oferująca wynajem busów i autobusów takich marek jak Renault, MAN, Bova czy Mercedes. Firma słynie też z doświadczonych kierowców oraz dobrego stanu technicznego pojazdów.