Najlepsze kwatery wakacyjne w Świnoujściu. Kwatery Mikołajki, Rewal, Świnoujście

skuter56 / Pixabay

Zbliżający się sezon wakacyjny zachęca do wyboru miejsca wyjazdu, a zarazem też przy okazji miejsca kwaterunku. W tym sezonie triumfy jeśli chodzi o wycieczki tylko na terenie Polski świecą takie miejscowości jak Świnoujście, Rewal czy Mikołajki. W tym artykule przedstawimy wam najlepsze kwatery w Świnoujściu.

Willa Ula – kwatera ta znajduje się zaledwie 500 metrów od morza, oferuje ona 2, 3 lub 4 osobowe pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor, Wi-fi, radio oraz aneks kuchenny. Posiada również taras na którym można zorganizować grilla lub inną biesiadę.
Apartamenty Ułan – oferują one dwa samodzielne mieszkania o powierzchni 32 m2. Każde z nich jest wyposażone w 4 miejsca do spania, łazienkę, aneks kuchenny oraz telewizor. Kolejną zaletą jest dostęp do sieci Wi-fi. Warto też dodać że sam kompleks znajduje się ledwie 900 metrów od plaży.
Pokoje u Urszuli – to pokoje gościnne znajdujące się zaledwie 400 metrów od plaży oraz niedaleko granicy niemieckiej. Są to pokoje 2, 3,4 lub 5 osobowe wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę, telewizor, radio czy książki do czytania. Warto też dodać że właściciele udostępniają gościom grilla.