Domki letniskowe idealne na wakacje z Dziećmi – letniskowy dom nad jeziorem Kaszuby.

pixel2013 / Pixabay

Zbliżający się sezon wakacyjny zachęca do wyboru miejsca letniego wypoczynku, a jest to szczególnie ważne gdy posiada się dzieci. Jednym z najczęściej obleganych kierunków są Kaszuby, marzeniem wielu jest letniskowy dom nad Jeziorem. W tym artykule przedstawimy państwu domki nad jeziorem idealne na wakacje z dziećmi.

Domek letniskowy we wsi Tuszkowy, znajdujący się 150 metrów od jeziora Ostronko. Dom posiada powierzchnię 150 m2 i jest w stanie pomieścić od 4 do 8 osób, całą działka jest otoczona dodatkowo lasem co daje kolejny plus. Dom posiada komfortowe sypialnie, toalety i w pełni wyposażone kuchnie.

 

Domek letniskowy we wsi Lipusz, jest to domek mogący pomieścić od 2 do 6 osób. Jest on wyposażony w 3 sypialnie z aneksem kuchennym, a w salonie znajduje się 40 calowy telewizor, domek posiada również duża zadaszoną werandę z grillem. Niedaleko domku znajduje się również własne jezioro z możliwością wędkowania.
Domek letniskowy we wsi Kamienica Królewska jest to domek mogący pomieścić od 4 do 6 osób. Jest on wyposażony w 2 sypialnie, łazienkę, salon oraz w pełni wyposażoną kuchnie. Cała posesja jest otoczona lasem, a niedaleko znajduje się jezioro Junno z plażą.