Imprezy integracyjne na Mazurach – miejsca do organizacji. Organizacja imprez integracyjnych na mazurach

mariusz62 / Pixabay

Mazury stanowią jeden z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych zakątków Polski, dlatego też stanowią bardzo częsty cel wyjazdów turystycznych, wycieczek szkolnych czy imprez integracyjnych.

Imprezy integracyjne na Mazurach

Organizacja imprez integracyjnych stanowi ciężki kawałek chleba, dlatego też w tym artykule przedstawimy kilka miejsc idealnych na zorganizowanie takiej imprezy.

Bajkowy Zakątek – jest to hotel spa położony w samym sercu Mazur we wsi Guzowy. Centrum daje do dyspozycji organizatora 5ha ogrodzonego terenu leśnego, który sprzyja organizacji zabawy oraz własną agencję eventową, która zapewni zgromadzonym dobrą zabawę.
Hotel Zalesie – jest to hotel znajdujący się nad nad jeziorem Orzyc Wielki w kompleksie leśnym. W planie imprezy może znaleźć się wszystko od występu kabaretu i spływu kajakowego, przez wieczorne bankiety i biesiady, aż po 4ha terenu do dyspozycji uczestników imprezy.
Stacja turystyczna Krutynianka – jest to centrum wypoczynkowe zlokalizowane w miejscowości Krutyń, bezpośrednio nad rzeką Krutynia oraz w samym środku kompleksu leśnego. Centrum oddaje do dyspozycji organizatora między innymi:
-możliwość organizacji spływu kajakowego
-paintball oraz strzelnicę
-loty widokowe balonem
-survival games
-wycieczkę rowerową, pieszą lub bryczkami