Obozy dla dzieci i młodzieży

Katalog wakacyjny 2020

Letnie długie wieczory, ciepła temperatura, a także malowniczy krajobraz nadmorskich miejscowości w Polsce sprzyja rekreacji i bardziej intensywnym rozrywkom w gronie rówieśników. Naprzeciw tym potrzebom i oczekiwaniom wychodzi Agencja Turystyczna Wonderlands z Chorzowa wraz z najnowszym katalogiem wyjazdów wakacyjnych na obozy dla dzieci i młodzieży. Pobyt survivalowy, paintball laserowy, tematyczne obozy militarne, strzeleckie, ASG, a także sportowe dla różnych kategorii wiekowych umożliwiają spełnianie marzeń i przeniesienie się do zupełnie innego świata po długim roku szkolnym. Zabawy animacyjne i elementy inspirowane znanymi dzieciom i młodzieży grami stanowią nieodłączny składnik propozycji katalogowej aktywnych obozów na 2020 rok. Oferta Agencji turystycznej Wonderlands, organizującej tego typu wyjazdy od 30 lat prezentuje na nadchodzące lato bogactwo wielu atrakcji. ZOBACZ KATALOG LATO 2020: https://aktywne-obozy.pl/katalog-pdf/

W tym roku w katalogu znalazły się nowości w skali kraju. Są to miedzy innymi: obóz japoński, obóz fantasy, a także wędkarski czy farmerski, które dopuszczają udział różnych kategorii wiekowych, zaczynając od siedmiolatków w ,,Klubie Urwisa” aż po osiemnastolatków na windsurfingowej ,,Przygodzie z Deską i Żaglem”.

obóz survivalowy

Atrakcje

Poza podstawowymi elementami gier, zabaw i symulacji, aktywności sportowych i relaksem, na obozach organizowanych przez AktywneObozy.pl przewidziano takie atrakcje jak: pieczenie kiełbasek na ogniskach, korzystanie z wyposażenia ośrodka, dyskoteki i wycieczki tematyczne. Rodzice mogą być całkowicie spokojni, że doświadczona i sprawdzona kadra opiekunów i instruktorów zapewni niezapomniany pobyt ich dziecku. Ogromna ilość możliwości, jakie realizowane są z dziećmi i młodzieżą podczas obozów obejmuje nawet techniki rozpalania ognia, ABC rozbitka w wodzie, alpinistykę, podążanie śladami światowej sławy podróżnika Beara Gryllsa czy chociażby sztukę kamuflażu. W zależności od opcji i głównego tematu wyprawy na aktywny obóz liczba atrakcji, jakie towarzyszyć będą młodym adeptom nowoczesnych wakacji jest niezwykle rozbudowana. Całodobowy survival, przygody na wodzie, a nawet ,,test Gryllsa” pozwalają na budowanie dla dzieci i młodzieży atmosfery współpracy i aktywności na najwyższym poziomie jakości.

Na jakie promocje można liczyć?

Liczne promocje, które w dodatku łączą się ze sobą sprawiają, iż atrakcje dostępne na stronie bezpośrednich organizatorów stoją otworem przez młodymi podróżnikami. Nasza agencja przygotowała kilka propozycji promocji łączących się ze sobą. Są to:

  • promocja 3 pory roku udzielająca rabatów w zależności od terminu rezerwacji
  • promocja stały klient
  • promocja rodzeństwo i przyjaciele, dzięki której uzyskuje się zniżkę przy jednoczesnej rezerwacji dla kilku osób.