Inspiracje prezentowe

nnoeki / Pixabay

Idealny prezent nie istnieje-mówią sceptycy. Intencje są najważniejsze!- dodają optymiści. A, gdzie leży prawda? Oczywiście w połowie drogi! Wybór podarunku dla bliskiej nam osoby może okazać się nie lada wyzwaniem. Z jednej strony mamy dostęp do miliona produktów, z drugiej natomiast wciąż szukamy czegoś niezwykłego, nieoczywistego i zaskakującego. Jakim kodem zakupowym postępować, by zadowolić solenizanta, czy jubilata?

Ponadczasowe patenty na podarunek

Jeśli nie dysponujemy dużym nakładem finansowym, ani nadmiarem wolnego czasu, warto postawić na klasykę. Butelka wytrawnego alkoholu, bombonierka, czy bukiet kwiatów z reguły się sprawdzają.

Nieco wyższą półkę stanowi flakon ulubionych perfum (należy wcześniej sprawdzić!), czy biżuteria. Jeśli odpowiednio wcześniej dokonamy rozeznania, możemy liczyć na rabaty!

Ale co w przypadku, gdy znamy zainteresowania najbliższych, lecz nie jesteśmy pewni, który produkt wybrać, by się nie powtórzył? Doskonałym rozwiązaniem mogą być kupony podarunkowe. Zazwyczaj możemy samodzielnie wybrać kwotę. Wówczas mamy pewność, że ofiarowana osoba samodzielnie dokona właściwego wyboru: książki, kosmetyku, czy ubrania.

Niestandardowe prezenty

Oprócz drobnych upominków, może również postawić na szczyptę szaleństwa. Jeśli jest to osoba, na której nam szczególnie zależy, warto ją zaskoczyć niebanalnym pomysłem!

Wyjazd do SPA, weekendowy wyjazd za miasto, a może lot szybowcem? Dla każdego się coś znajdzie! Niektórzy preferują aktywny wypoczynek, zatem przejażdżka konna, wspinaczka skałkowa, lub lot balonem, każda z tych atrakcji może być niezapomniana! Wszystko zależy od kwoty, którą pragniemy przeznaczyć.

Wyjątkowe i niepowtarzalne? Zrób to sam!

W modzie zawsze będą także samodzielnie wykonane drobiazgi, więc jeśli posiadamy, jakiś talent, nie marnujmy go! Nawet, jeśli uważamy, że dana dziedzina nie jest naszą mocną stroną! Pamiętaj, taki prezent jest jedyny i niepowtarzalny! A także ma wartość sentymentalną!

Własnoręcznie przyrządzona kolacja lub tort to jeden z pomysłów! Lubisz majsterkować? Świetnie! Stwórz tablicę z pamiątkowymi zdjęciami! Masz talent plastyczny? Wykonaj laurkę, portret, albo karykaturę! Tworzenie tekstów to ukryta pasja? Napisz wiersz, opowiadanie, albo krótką rymowankę! Wykorzystaj przedmioty, które już masz pod ręką-połącz kilka skrawków materiałów, a pomysłowa torba na zakupy gotowa! Lubisz szydełkować-szaliki, czapki, rękawiczki, a także broszki czekają na wykonanie! Nie wiesz, co wybrać? Zainspiruj się gotowymi patentami z Internetu. W sieci znajdziesz mnóstwo poradników, jak stworzyć niebanalne dzieło!