Hotele rodzinne w górach – lista hoteli przyjaznych dzieciom

Hotele dla rodzin z dziećmi powinny nie tylko posiadać liczne atrakcje dla najmłodszych, ale również dbać o ich bezpieczeństwo. Dlatego wybierając hotel przyjazny dzieciom, należy zwrócić uwagę na wyposażenie pokoi i recepcji. Aby ułatwić wam wybór, przygotowaliśmy listę hoteli, które naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się podczas rodzinnego wyjazdu w góry.

Hotel Srebrny Bucznik w Istebnej

Wybierając się na urlop ze swoimi pociechami, warto wybrać hotel rodzinny w górach z atrakcjami dla dzieci srebrnybucznik.pl. Jest on przystosowany do potrzeb najmłodszych i posiada liczne atrakcje, takie jak pokój zabaw czy gier, w którym dzieci na pewno nie będą się nudzić. Mogą tam pobawić się klockami, lalkami czy autkami, a także pograć w gry planszowe i na Xboksie. Dodatkowo hotel Srebrny Bucznik posiada basen i strefę jacuzzi, dzięki czemu odprężą się tam nie tylko dzieci, ale również ich rodzice.

Wybierając się na ferie do Istebnej, warto wykupić specjalny pakiet 5- lub 7-dniowy w Srebrnym Buczniku, który oprócz noclegów z wyżywieniem i licznymi atrakcjami, oferuje 30% rabatu na karnety wyciągu Złoty Groń. To świetna oferta dla narciarzy, ale także dla tych, którzy jeszcze nie są pewni czy ten sport im się spodoba i chcą tylko spróbować jazdy na nartach za niewielkie pieniądze.

Hotel przyjazny dzieciom – Górski Raj

Górski Raj to hotel przyjazny rodzinom. Znajdują się w nim specjalne apartamenty dla rodzin z dziećmi, zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. W wyposażeniu hotelu można znaleźć podgrzewacz do butelek, przewijak w ogólnodostępnej toalecie, krzesełka do karmienia i dużo innych udogodnień. Dodatkowo w pokojach znajdują się zabezpieczenia kontaktów. A gdzie znajduje się Górski Raj? W Porębie Wielkiej, w województwie małopolskim. Dlatego będzie świetną bazą wypadową dla rodzin z Krakowa i okolic.

W hotelu znajduje się również siłownia, gabinet masażu i basen, gdzie podczas deszczowych dni prowadzone są animacje wodne i sportowe. Jak widać każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Hotel Czarny Potok Resort Spa & Conference

Hotel Czarny Potok znajduje się w Krynicy-Zdroju, zwanej również Krynicą Górską, i podobnie jak jego poprzednicy, jest świetnie przystosowany do potrzeb najmłodszych gości. W hotelu znajduje się Kids Club, a w nim m.in. labirynt z tunelami czy basen wypełniony kolorowymi piłeczkami. Świetną atrakcją dla nieco starszych dzieci jest również salon gier z symulatorami. Ponadto w hotelu znajduje się basen i sauny, a także brodzik dla najmłodszych o głębokości 30 cm i temperaturze wody około 30-32°C. Dodatkowo na recepcji można znaleźć publiczną toaletę z przewijakiem dla małych dzieci, istnieje również możliwość wypożyczenia książek dla dzieci i gier rodzinnych.

Hotel dla dzieci w Szczyrku – Klimczok

Kolejne rodzinne miejsce w Beskidach to Hotel Klimczok, w którym dzieci do lat 5 mogą nocować bezpłatnie, a przy tym korzystać z rozmaitych atrakcji. Należy do nich m.in. figlopark, który wyposażony jest w liczne zjeżdżalnie, labirynty i tory przeszkód. Ciekawą atrakcją dla najmłodszych jest również kreatywny kącik, w którym maluchy mogą rysować i tworzyć budowle z klocków. Co więcej, Hotel Klimczok posiada także komfortowe SPA, w którym znajduje się specjalny brodzik dla dzieci.