Najciekawsze kierunki wakacyjne do których dolecimy bez problemu z Krakowa. Lot Kraków Cagliari, Kraków Majorka, Kraków Paryż

Walkerssk / Pixabay

Z racji zbliżających się wakacji nadszedł czas na wybieranie wakacyjnych kierunków, jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych są zawsze kraje śródziemnomorskie takie jak Francja, Włochy czy Hiszpania. W tym artykule postaramy się przedstawić najlepsze kierunki wakacyjne oraz loty do nich prosto z Krakowa.

Majorka – to malownicza hiszpańska wyspa leżąca w archipelagu Balearów słynąca z malowniczych górskich krajobrazów, pięknych zabytków, a przede wszystkim malowniczych śródziemnomorskich plaż. Najtańszym i jednocześnie jedynym bezprzesiadkowym połączeniem Kraków Majorka jest połączenie oferowane przez linie lotniczą Ryanair.
Paryż – wszystkim znana stolica Francji, miasto zakochanych słynące z zabytków, niepowtarzalnego klimatu czy choćby różnych galerii i muzeów. Najtańszą linią oferującą bezpośrednie loty Kraków Paryż jest znów irlandzki Ryanair
Cagliari – malownicze włoskie miasto leżące na Sardynii. Słynie ono z pięknych zabytków, malowniczych krajobrazów oraz pięknych plaży. Niestety nie istnieje bezpośredni lot Kraków Cagliari, więc jesteśmy skazani na wylot z Warszawy.